WTA - Hertogenbosch | 06/14 14:10 | 26 | [71] Aliaksandra Sasnovich v Greet Minnen [120] | 6-2,4-6,6-3 | |
WTA - Hertogenbosch | 06/12 09:00 | 25 | [120] Greet Minnen v Jessika Ponchet [127] | 7-5,4-6,6-2 | |
French Open - Feminin | 05/25 13:55 | 19 | [144] Dayana Yastremska v Greet Minnen [119] | 6-3,2-6,6-4 | |
French Open - Feminin | 05/24 12:25 | 15 | [156] Elena Gabriela Ruse v Greet Minnen [119] | 4-6,1-6 | |
French Open - Feminin | 05/22 12:30 | 14 | [228] Katharina Hobgarski v Greet Minnen [119] | 4-6,2-6 | |
ITF - W100 Trnava | 05/14 09:30 | 29 | [136] Greet Minnen v Yanina Wickmayer [191] | 0-6,3-6 | |
ITF - W100 Trnava | 05/13 09:00 | 28 | [270] Lucie Havlickova v Greet Minnen [136] | 4-6,4-6 | |
ITF - W100 Trnava | 05/12 09:00 | 27 | [136] Greet Minnen v Suzan Lamens [305] | 6-4,6-0 | |
ITF - W100 Trnava | 05/11 08:55 | 26 | [136] Greet Minnen v Iryna Shymanovich [211] | 6-4,0-6,6-3 | |
ITF - W100 Trnava | 05/09 11:00 | 25 | [136] Greet Minnen v Aneta Kucmova [371] | 6-4,6-4 | |
WTA - Saint-Malo | 05/07 12:30 | 29 | [48] Sloane Stephens v Greet Minnen [173] | 6-3,6-4 | |
WTA - Saint-Malo | 05/06 11:30 | 28 | [103] Katie Volynets v Greet Minnen [173] | 3-6,3-6 | |
WTA - Saint-Malo | 05/05 09:00 | 27 | [101] Emma Navarro v Greet Minnen [173] | 6-3,3-6,3-6 | |
WTA - Saint-Malo | 05/04 09:00 | 26 | [110] Jodie Burrage v Greet Minnen [173] | 4-6,3-6 | |
WTA - Saint-Malo | 05/02 12:10 | 25 | [173] Greet Minnen v Claire Liu [55] | 2-6,6-2,6-4 | |
ITF - W60 Oeiras | 04/29 11:55 | 28 | [184] Nigina Abduraimova v Greet Minnen [173] | 7-6,6-3 | |
ITF - W60 Oeiras | 04/28 10:00 | 27 | [173] Greet Minnen v Justina Mikulskyte [322] | 6-0,6-1 | |
ITF - W60 Oeiras | 04/27 10:00 | 26 | [173] Greet Minnen v Nefisa Berberovic [304] | 7-6,6-3 | |
ITF - W60 Oeiras | 04/25 10:00 | 25 | [173] Greet Minnen v Karman Kaur Thandi [278] | 6-2,6-3 | |
Billie Jean King Cup | 04/16 00:00 | 14 | [136] Katherine Sebov v Greet Minnen [171] | 2-6,6-3,3-6 | |
ITF - W60 Croissy-Beaubourg | 03/30 08:50 | 27 | [167] Greet Minnen v Jodie Anna Burrage [132] | 6-3,5-7,4-6 | |
ITF - W60 Croissy-Beaubourg | 03/29 08:00 | 26 | Greet Minnen v Julia Avdeeva | 6-4,6-4 | |
ITF - W60 Croissy-Beaubourg | 03/28 07:50 | 25 | [156] Oksana Selekhmeteva v Greet Minnen [167] | 0-6,0-6 | |
ITF W60 - Trnava | 03/11 13:15 | 28 | [183] Greet Minnen v Oceane Dodin [102] | 2-6,3-6 | |
ITF W60 - Trnava | 03/10 10:00 | 27 | [91] Viktoriya Tomova v Greet Minnen [183] | 5-7,1-6 | |
ITF W60 - Trnava | 03/09 12:40 | 26 | [276] Dominika Salkova v Greet Minnen [183] | 2-6,1-6 | |
ITF W60 - Trnava | 03/07 15:15 | 25 | [224] Kristina Dmitruk v Greet Minnen [183] | 6-7,1-6 | |
ITF W60 - Trnava | 03/04 10:00 | 28 | [192] Greet Minnen v Oceane Dodin [101] | 5-7,3-6 | |
ITF W60 - Trnava | 03/03 10:00 | 27 | [216] Barbora Palicova v Greet Minnen [192] | 3-6,3-6 | |
ITF W60 - Trnava | 03/02 11:00 | 26 | [281] Dominika Salkova v Greet Minnen [192] | 2-6,1-6 |
Greet Minnen (n. , Turnhout, Flandra, Belgia) este o jucătoare de tenis belgiană. Cea mai bună clasare a sa la simplu este locul 59 mondial, în octombrie 2023, și locul 45 la dublu, în ianuarie 2024.