Skip Esports

Live Scores

Fotbal Esoccer Battle - Joc de 8 minute 00' Juventus (Luntik) Esports View Napoli (Calvin) Esports
Fotbal Esoccer Battle - Joc de 8 minute 00' Roma (Honey) Esports View AC Milan (Sava) Esports
Fotbal Argentina - Cupa 00' Velez Sarsfield Velez Sarsfield View Sportivo Las Parejas Sportivo Las Parejas
Fotbal Brazilia - Meciuri 00' Murici [1] Murici View Coruripe [5] Coruripe
Fotbal Guatemala - Primera Division 00' Mictlán Mictlán 0-0 Universidad de San Carlos Universidad de San Carlos
Fotbal Esoccer Battle - Joc de 8 minute 01' A.Madrid (Kodak) Esports 0-0 Arsenal (LaikingDast) Esports
Fotbal Esoccer Battle - Joc de 8 minute 01' Man Utd (Kray) Esports 0-0 Dortmund (Boulevard) Esports
Fotbal Bolivia - Apertura 04' Oriente Petrolero [4] Oriente Petrolero 0-0 Bolivar [2] Bolivar
Fotbal Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute 04' Portugal (Iron) Esports 0-3 Spain (Obelix) Esports
Fotbal Esoccer - Liga Adriatica - Joc de 10 minute 04' Netherlands (Felix) Esports 3-2 Croatia (Liam) Esports
Fotbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 05' Toulouse (Rafa) Esports 0-1 Feyenoord (Spex) Esports
Fotbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 05' Bayer 04 (Spencer) Esports 1-1 Atalanta (Ragnar) Esports
Fotbal Brazilia - Campeonato Paulista A2 05' Taubate [9] Taubate 0-0 Sao Jose SP [1] Sao Jose SP
Fotbal Argentina - Liga de Rezerve 06' Atletico Tucuman - Rezerve 0-0 Rosario Central - Rezerve
Fotbal Uruguay - Cupa 06' Cerro Cerro 0-0 Atletico Fenix Montevideo Atletico Fenix Montevideo
Fotbal Argentina - Liga de Rezerve 07' CA Independiente - Rezerve 0-0 Huracan - Rezerve
Fotbal Esoccer Battle - Joc de 8 minute 08' Napoli (MeLToSik) Esports 3-0 Man Utd (Kray) Esports
Fotbal Esoccer Battle - Joc de 8 minute 08' Napoli (Calvin) Esports 1-1 Roma (Honey) Esports
Fotbal Esoccer Battle - Joc de 8 minute 08' Inter (Menez) Esports 3-1 Juventus (Luntik) Esports
Fotbal Copa do Brasil 13' Costa Rica EC Costa Rica EC 0-0 America RN America RN
Fotbal Copa do Brasil 33' Independente AP 0-0 Amazonas Amazonas
Fotbal Copa do Brasil 34' Sao Luiz Sao Luiz 0-0 Ituano Ituano
Fotbal Brazilia - Meciuri 45' CSA [3] CSA 3-0 Dimensao Saude [6] Dimensao Saude
Fotbal Brazilia - Campeonato Paulista A3 45' [6] Bandeirante 0-0 Catanduva [3]
Fotbal Brazilia - Campeonato Paulista A3 45' Sao Caetano [15] Sao Caetano 0-0 Votuporanguense [4] Votuporanguense
Fotbal Brazilia - Campeonato Paulista A2 46' Velo Clube [5] Velo Clube 1-1 XV Piracicaba [6] XV Piracicaba
Fotbal Brazilia - Campeonato Catarinense 46' Joinville [7] Joinville 1-0 Concordia [11] Concordia
Fotbal Brazilia - Campeonato Paulista A2 46' Portuguesa Santista [10] Portuguesa Santista 1-2 Sao Bento [2] Sao Bento
Fotbal Copa do Brasil 46' Moto Club de São Luís Moto Club de São Luís 0-1 Bahia Bahia
Fotbal Brazilia - Campeonato Matogrossense 47' Dom Bosco [10] Dom Bosco 0-0 Mixto [6] Mixto
Fotbal Panama - Prima Divizie - Feminin 47' Veraguas United - Feminin 0-1 Mario Mendez FC - Feminin
Fotbal Brazilia - Campeonato Paulista A2 47' Comercial SP [16] Comercial SP 0-0 Oeste [4] Oeste
Fotbal Brazilia - Campeonato Sul-Matogrossense 47' [5] Novo MS 1-1 Corumbaense [3] Corumbaense
Fotbal Brazilia - Campeonato Paulista A4 47' Barretos Barretos 0-1 Nacional SP Nacional SP
Fotbal Brazilia - Campeonato Paulista A4 49' Audax SP Audax SP 0-1 Rio Branco SP Rio Branco SP
Fotbal Brazilia - Campeonato Paulista A2 71' Linense [12] Linense 1-1 Monte Azul [15] Monte Azul
Fotbal Copa do Brasil 72' Treze Treze 1-1 ABC ABC
Fotbal Copa do Brasil 74' Audax RJ Audax RJ 0-0 Portuguesa RJ Portuguesa RJ
Fotbal Copa do Brasil 75' Itabaiana Itabaiana 0-1 Brasiliense Brasiliense
Fotbal Brazilia - Campeonato Paulista A2 77' Noroeste [7] Noroeste 2-0 Ferroviaria [3] Ferroviaria
Fotbal Copa do Brasil 77' Anapolis Anapolis 0-0 Tombense Tombense
Fotbal Copa do Brasil 86' Sousa EC Sousa EC 0-0 Cruzeiro Cruzeiro
Fotbal Brazilia - Campeonato Baiano 87' [4] Barcelona de Ilheus 1-0 Bahia de Feira [10] Bahia de Feira
Fotbal Brazilia - Campeonato Capixaba 90' [3] Porto Vitoria 2-1 Serra [9] Serra
Baschet Nicaragua - Torneo Carlos Ulloa 1 - 05:00 Unan Managua 8-13 Jaguares UAM
Baschet NCAAB 1 - 17:18 [6] Florida 4-5 Alabama [5]
Baschet NCAAB 1 - 17:55 [13] Dayton 7-5 George Mason [78]
Baschet Mexic - Liga ABE 1 - 09:11 UNAM 0-4 CEU Monterrey
Baschet Nicaragua - Torneo Carlos Ulloa 1 - 03:58 San Judas 5-10 Tipitapa
Baschet NCAAB 1 - 17:28 [53] Richmond 8-6 Rhode Island [244]
Baschet NCAAB 1 - 17:16 Oklahoma State [241] Oklahoma State 4-6 Cincinnati [77]
Baschet Argentina - La Liga 1 - 06:14 [2] Deportivo Viedma 4-7 Racing de Chivilcoy [6]
Baschet Argentina - La Liga 1 - 08:08 [4] San Isidro 7-2 Rivadavia [6]
Baschet NCAAB 1 - 18:41 Middle Tennessee [300] Middle Tennessee 0-0 Jacksonville State [231]
Baschet NCAAB 1 - 16:42 [147] St. John's 9-2 Georgetown [283]
Baschet NCAAB 1 - 17:04 UNC Asheville [100] UNC Asheville 8-9 Longwood [142]
Baschet NCAAB 1 - 18:56 [8] Navy 2-0 Loyola Maryland [10]
Baschet NCAAB 1 - 18:07 Boston U [3] Boston U 0-0 American [2]
Baschet NCAAB 1 - 17:53 [6] Bucknell 8-3 Holy Cross [9]
Baschet NCAAB 1 - 17:28 [12] Coastal Carolina 5-0 Georgia State [8]
Baschet NCAAB 1 - 17:41 [1] James Madison 7-3 Marshall [9]
Baschet NCAAB 1 - 16:26 [96] Clemson 13-9 Georgia Tech [243]
Baschet NCAAB 1 - 17:34 [302] Charleston Southern 4-2 USC Upstate [316]
Baschet NCAAB 1 - 17:48 [6] Wofford 3-2 Chattanooga [4]
Baschet NCAAB 1 - 17:43 [10] VMI 6-6 East Tennessee State [7]
Baschet NCAAB 1 - 17:43 [9] The Citadel 3-2 Mercer [8]
Baschet NCAAB 1 - 19:55 [98] George Washington 0-0 Saint Joseph's [76]
Baschet NCAAB 1 - 16:56 Notre Dame [318] Notre Dame 6-4 Louisville [319] Louisville
Baschet NCAAB 1 - 17:25 [39] Duke 4-2 Miami Florida [81]
Baschet Ebasketball H2H GG League - 4 x 5 minute 4 - 03:53 PHX Suns (GRECO) Esports 77-70 GS Warriors (GRANDMASTER) Esports
Baschet WNCAAB 2 - 03:12 [351] Xavier - Feminin 21-28 Butler - Feminin [200]
Baschet NCAAB 1 - 04:55 [2] Illinois 31-34 Penn State [15]
Baschet NCAAB 1 - 03:47 [7] St. Bonaventure 26-29 La Salle [12]
Baschet NCAAB 1 - 03:37 [7] Presbyterian 29-28 Winthrop [3]
Baschet Argentina - LLF - Feminin 3 - 05:04 Obras - Feminin 49-24 Quimsa - Feminin
Baschet WNCAAB 3 - 05:12 [3] Saint Joseph's - Feminin 38-34 VA Commonwealth - Feminin [21]
Baschet NCAAB 2 - 20:00 [3] Western Carolina 26-31 UNC Greensboro [2]
Baschet Argentina - La Liga 3 - 06:10 [10] Atletico Pilar 44-46 Provincial de Rosario [7]
Baschet NCAAB 2 - 17:15 [4] Lehigh 48-19 Army [7]
Volei Brazilia - SuperLiga - Feminin Fluminense - Feminin [6] Fluminense - Feminin 3-7 Osasco - Feminin [2] Osasco - Feminin
Volei NCAA - Meciuri Mount St. Joseph 6-11 Thomas More
Volei Brazilia - SuperLiga B 25-20,25-22 [8] Natal - America RN 0-0 Alta Floresta [9]
Volei Brazilia - SuperLiga B 25-21 [2] Goias Volei 20-19 Neurologia Ativa [1]
Volei Brazilia - SuperLiga B 27-29,14-25 [12] Manaus Volei 4-6 ASPMA Araucaria [7]
Volei Brazilia - SuperLiga B 23-25,25-20,25-19 Maringa/Unifamma/Amavolei 0-0 Rede Cuca Volei
Volei Brazilia - SuperLiga B - Feminin 25-21,25-18 [9] Sorocaba - Feminin 19-13 Abel/Moda Brusque - Feminin [2]
Volei Brazilia - SuperLiga 25-23,19-25 Montes Claros [12] Montes Claros 17-16 Azulim Gabarito/Monte Carmelo [11]
Baseball College Baseball 02/21 23:30 [4] North Florida 0-2 Florida [11]
Baseball College Baseball 02/21 22:00 Central Florida 4-3 Miami Florida
Hochei pe Gheata AHL 1 - 19:57 LV Phantoms [14] LV Phantoms 0-0 WBS Penguins [5] WBS Penguins
Hochei pe Gheata AHL 1 - 20:00 BEL Senators [5] BEL Senators 0-0 ROC Americans [3] ROC Americans
Hochei pe Gheata ECHL 1 - 16:17 [10] Maine Mariners 0-0 Kalamazoo Wings [5]
Hochei pe Gheata AHL 1 - 20:00 HER Bears [1] HER Bears 0-0 LAV Rocket [6] LAV Rocket
Hochei pe Gheata AHL 1 - 20:00 TEX Stars [6] TEX Stars 0-0 GRA Griffins [9] GRA Griffins
Hochei pe Gheata NHL 1 - 20:00 BUF Sabres [13] BUF Sabres 0-0 MON Canadiens [14] MON Canadiens
Hochei pe Gheata PWHL 1 - 20:00 [2] Montreal - Feminin 0-0 New York - Feminin [5]
Hochei pe Gheata PWHL 1 - 20:00 [4] Ottawa - Feminin 0-0 Boston - Feminin [6]
Tenis ATP - Rio de Janeiro 0-0 [58] Dusan Lajovic 0-0 Laslo Djere [35]
Tenis ATP - Los Cabos 0-15 [11] Alex De Minaur 4-6,0-0 Alex Michelsen [75]
Tenis ITF - W35 Traralgon 40-30 [302] Lanlana Tararudee 6-3,0-0 Melisa Ercan [432]
Tenis ITF - W35 Traralgon 40-40 Gyeong Seo Lee 3-5 Yexin Ma
Tenis ITF - M25 Traralgon 30-15 Luke Saville 5-7,0-0 Masamichi Imamura
Tenis ATP - Los Cabos 0-0 [84] Rinky Hijikata 3-6,1-1 Aleksandar Kovacevic [102]
Tenis ATP - Los Cabos - Dublu Masculin 15-30 Hidalgo/Rodriguez 2-6,2-1 Escobar/Nedovyesov
Tenis ATP - Los Cabos - Dublu Masculin 15-15 King/Stalder 6-4,1-3 Nys/Zielinski
Tenis ITF - M25 Traralgon 0-15 Moerani Bouzige 1-6,3-4 Blake Ellis
Tenis ITF - W35 Traralgon 0-0 [370] Tina Nadine Smith 6-5 Destanee Aiava [198]
Tenis ITF - W35 Traralgon 30-15 [172] Priscilla Hon 4-6,2-1 Sakura Hosogi [438]
Tenis WTA - Puerto Vallarta A-40 [192] Taylah Preston 2-6,7-5,1-0 Julia Riera [116]
Tenis ATP - Rio de Janeiro 15-30 [71] Jaume Munar 2-6,3-2 Thiago Seyboth Wild [83]
Curse de Cai AUS Stawell 02/22 00:50 Cursa 2 Stawell View
Curse de Cai Penn National 02/22 00:28 Cursa 2 Penn National View
Curse de Cai AUS Stawell 02/22 00:25 Cursa 2 Stawell View
Curse de Cai Turfway Park 02/22 00:25 Cursa 2 Turfway Park View
Curse de Cai AUS Wanganui 02/22 00:15 Cursa 1 Wanganui View
Curse de Cai Delta Downs 02/22 00:13 Cursa 2 Delta Downs View
Curse de Cai AUS Stawell 02/22 00:00 Cursa 2 Stawell View
Curse de Cai San Isidro 02/22 00:00 San Isidro (cursa 13) View
Curse de Cai Charles Town 02/22 00:00 Cursa 1 Charles Town View
Curse de Cai Penn National 02/21 23:58 Cursa 2 Penn National View
Curse de Cai Turfway Park 02/21 23:55 Cursa 2 Turfway Park View
Curse de Caini AUS Casino 02/22 00:32 Cursa 12 Casino View
Curse de Caini AUS Cambridge 02/22 00:24 Cursa 2 Cambridge View
Curse de Caini AUS Cambridge 02/22 00:07 Cursa 2 Cambridge View
Curse de Caini AUS Shepparton 02/22 00:04 Cursa 5 Shepparton View
Tenis de Masa Setka Cup Dmytro Mishchenko 1-1 Serhii Chuliukov
Tenis de Masa Setka Cup 9-11 Maksim Baranov 0-0 Oleksandr Budnikov
Tenis de Masa Cehia - Liga Pro 4-11 Ondrej Kucirek 2-4 Rostislav Hasmanda
Tenis de Masa Cehia - Liga Pro 11-3,4-11 Marek Sedlak Snr 0-0 Ondrej Svacha
Tenis de Masa TT Elite Series 9-11,4-11 Krzysztof Kapik 3-0 Lukasz Jarocki
Tenis de Masa Setka Cup 9-11,13-11 Serhii Chelpanov 0-0 Oleksandr Mishchenko
Tenis de Masa TT Elite Series 11-6,8-11 Krzysztof Kotyl 1-6 Kamil Rudomina
Tenis de Masa Setka Cup 9-11,11-2,12-10 Lukas Veigl 12-10 Ondrej Malecek
Squash Windy City Open 02/21 23:52 Nathan Lake 6-2 Rustin Wiser
Squash Windy City Open 02/21 23:45 Ramit Tandon 3-0 Farkas Balasz
Squash Windy City Open - Feminin 02/21 23:00 Lucy Turmel 8-3 Nour Aboulmakarim
Softball Campionatul NCAA de Softball 2024 - Feminin 02/21 22:55 Houston Christian 0-11 Texas
Sporturi electronice CS2 - ESL Challenger League SA 01:08 2GAME Esports 0-3 Imperial
Sporturi electronice LOL - LLA Opening 10:13 Movistar R7 0-0 All Knights
Sporturi electronice CS2 - ESL Challenger League SA 01:55 Fluxo 13-10 W7M