Fotbal pe Plaja - joc 36 minute 05/21 17:15 3 [4] Cape Verde Beach v Portugalia - Plaja [1] L 3-12
Fotbal pe Plaja - joc 36 minute 05/20 17:15 2 [3] Cape Verde Beach v Germania - Plaja [4] L 3-5
Fotbal pe Plaja - joc 36 minute 05/19 17:15 1 Anglia - Plaja v Cape Verde Beach L 3-2
BSWW Tour 05/01 17:15 3 Cape Verde Beach v Portugalia - Plaja L 1-4
BSWW Tour 04/30 17:15 2 Cape Verde Beach v Spania - Plaja L 2-9
BSWW Tour 04/29 17:15 1 Anglia - Plaja v Cape Verde Beach L 7-2
Echipa de fotbal "Cape Verde Beach" este o forță redutabilă pe teren. Cu jucători talentați, calificați, precum și cu o strategie bine pusă la punct, ei sunt o amenințare pentru orice echipă adversă.

Echipa este antrenată de experimentatul antrenor, João de Deus, care a ghidat echipa către numeroase victorii și titluri. Sub conducerea sa, jucătorii au dezvoltat abilități tehnice și tactice de top.

Cape Verde Beach este cunoscută pentru stilul său de joc rapid și agresiv. Ei folosesc mingi scurte, pase rapide și mișcări sincronizate pentru a crea șanse de gol. Echipa posedă, de asemenea, o apărare solidă, cu fundași rapizi și fiabili, precum și cu un portar agil.

Jucătorii cheie ai echipei includ atacantul vedetă, Ryan Mendes, care este cunoscut pentru viteza, driblingul și capacitatea sa de a marca goluri. Mijlocașul, Garry Rodrigues, este și el un jucător esențial, cu viziunea și abilitățile sale excelente de pasare.

Cape Verde Beach a obținut succese notabile în competițiile naționale și internaționale. Ei au câștigat mai multe campionate naționale și au reprezentat țara în Cupa Africii a Națiunilor.

Cu determinarea și talentul lor, Cape Verde Beach este o echipă care merită cu siguranță atenție. Ei continuă să inspire fanii și să provoace echipe adverse cu fiecare meci pe care îl joacă.